0

اجاره انبار در تهران

انبار چهاردانگه

مارس 1, 2021 در 8:08 ق.ظ توسط

انبار چهاردانگه

انبار چهاردانگه : بدیهیست که وقتی با جستجوی عبارت « انبار چهاردانگه » به این صفحه هدایت شده‌اید به خوبی با این منطقه آشنا هستید، با این حال برای افرادی که شناخت چندانی از این ناحیه ندارند باید گفت که چهاردانگه بخشی از شهرستان اسلامشهر تهران است که در جنوب غربی آن قرار گرفته و جمعیتی کمتر از ۸۰ هزار نفر دارد .

در همین رابطه دلایل فراوانی برای این جمعیت کم وجود دارد که شاید صنعتی بودن آن، کم بودن تعداد خانوار و مراجعه نیروی کار این شهرک از دور و نزدیک توجیهی برای این تعداد سکنه باشند .

اگرچه با آمدن نام مبلمان و ناهارخوری، میز تلویزیون، دراور و کنسول، سرویس خواب و … عده فراوانی به یاد بازارهای یافت آباد و دلاوران می‌افتند، اما نکته اینجاست که همین یافت آباد (یا نعمت آباد) به عنوان بازاری از تولید به مصرفی، دارای محصولاتی با تنوع زیاد و قیمت‌های مناسب می‌باشد که بواسطه تولید مدل‌های به روز قادر به جلب نظر هر مراجعه‌کننده‌ای می‌باشد .
در ادامه لازم به ذکر است که می‌توان از این ناحیه به عنوان یکی از قطب‌های ساخت و عرضه کابینت نیز یاد کرد .

انبار چهاردانگه

با عنایت به توضیحات فوق، همه این صنایع آنچنان بزرگ نیستند که بتوانند مواد اولیه، در حال تکمیل یا آماده فروش خود را در مجاورتشان نگه دارند .
در فصولی از سال (مثلاً پیش از عید نوروز یا تابستان‌های که نرخ اسباب کشی، تغییر دکوراسیون یا مراسم عروس زیاد شده و در این دوره عده‌ای مبلمان خود را تعویض کرده یا برای نخستین بار می‌خرند) کارگاه‌های کوچک جایی برای ذخیره کردن محصولات آماده ندارد!

از آنجایی که نمی‌توان اینچنین ست‌هایی را نیز در نمایشگاه نگهداری کرد (به ویژه در مواردی که تغییر دکوراسیون داشته و نیاز است تا مجموعه‌های قدیمی‌تر نمایشگاه از جلوی انظار دور شوند)، در اختیار داشتن انبارهایی ایمن که بتوان محصولات مورد نظر را در آن‌ها دپو کرد از اهمیت زیادی برخوردار است .
پر واضح است که این انبارها نمی‌توانند خیلی از کارگاه یا نمایشگاه‌های مذکور دور باشند، چرا که در موارد متعددی دسترسی سریع به آن‌ها و همچنین امکان حمل و نقل سریع محصولات میان این اماکن از اهمیت زیادی برخوردار است.

از سویی دیگر اگرچه این محصولات عموماً چوبی شرایط نگهداری حساسی مانند مواد خوراکی ندارند، اما آسیب دیدگی آن‌ها که از قضا اصلاً هم بعید نیست سبب می‌شود تا مشتری در همان نگاه اول آن را نپسندیده یا در صورت خرید مرجوع نماید .

در امر سرقت شاید فردی ریسک دزدین یک مبل استیل را به جان نخرد، اما به دلیل گرانی روز افزونی که در اقتصادمان شاهدش هستیم نگهبانی و حراست دقیق از همان محصولات به ظاهر کم ارزش و غیرجذاب برای افراد سواستفاده‌گر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در تکمیل این بند جای دارد که بگوییم که همواره محصولات دپو شده مصنوعات چوبی نبوده و به عنوان خروجی کسب و کاری دیگر با ارزش افزوده بیشتر شاید بهره‌گیری از سامانه حراستی قوی‌تر توجیه ‌پذیر باشد.

انبار پیمان

وجود شهرک‌های صنعتی متعدد در مرزهای غربی، جنوبی و جنوب غربی تهران سبب شده است تا صاحبان سرمایه یا صنعتگران داخلی از حیث تأمین مکان فعالیت خود مشکل چندانی نداشته باشند . حال اینکه گاهی این مجموعه ‌ها مایل هستند تا به جای اجاره انبار در این مناطق، اندکی به داخل تهران متمایل شده و بدین واسطه علاوه بر نزدیکی به محل سکونت یا دفار مرکزی خود، از خدمات تخصصی افرادی که در این کار به طور حرفه‌ای فعال هستند بهره‌مند شوند .

در این خصوص باید گفت که انبار پیمان بیش از ۱۵ سال است که با در اختیار داشتن زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در داخل شهر تهران به اجاره انبارهایی با متراژهای گوناگون (از ۵۰ الی ۱۰۰۰ متر مربعی) مشغول است. ایمنی بالای انبار که بواسطه سیستم های امنیتی، دوربین های مدار بسته، سیستم اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک داخل سالن ها و همچنین استاندارد بودن سیستم برق‌رسانی سالن‌ها برقرار شده ‌است عامل مهم دیگریست که سپردن سرمایه‌های فیزیکیمان را به انبار پیمان توجیه می‌کند .

در کنار دسترسی آسان به بزرگراه‌های مهم و آزاد راه‌های سراسری که امر ترانزیت کالا را آسان‌تر می‌کند، وجود امکاناتی نظیرآب ، برق سه فاز و گاز در سالن‌های مختلف مهر تائیدی را به در اختیار گرفتن این اماکن در کسوت انبار چهاردانگه می‌زند .

دیدگاهتان را بنویسید